Prijemni ispit u drugom upisnom roku za studije biologije i ekologije biće održan 5.9.2019. godine sa početkom u 10:00 u Amfiteatru 1 Departmana za biologiju i ekologiju (Trg Dositeja Obradovića 2).

Ukupan broj slobodnih mesta (finansiranih iz budžeta i samofinansirajućih) je 75, a broj mesta po smerovima na osnovu Konkursa je:

• Osnovne akademske studije biologije (Diplomirani biolog): 12 samofinansirajućih mesta
  • Osnovne akademske studije ekologije (Diplomirani ekolog): 27 mesta finansiranih iz budžeta + 14 samofinansirajućih mesta
  • Integrisane akademske studije (Master profesor biologije): 17 mesta finansiranih iz budžeta + 5 samofinansirajućih mesta

Online prijava na konkurs je obavezna, a predaja dokumenata za upis je 2. i 3. septembra od 9 do 13 časova na studentskoj službi Prirodno matematičkog fakulteta.

Sve dodatne informacije može se dobiti u okviru Dana otvorenih vrata koji će biti organizovan 31. avgusta 2019. godine od 11:30 u Amfiteatru 1 na Departamnu za biologiju i ekologiju (Trg Dositeja Obradovića 2).

Preliminarni rezultati prijemnog ispita biće objavljeni 5. septembra 2019. godine, a konačna rang lista će biti objavljena 9. septembra 2019. godine.

Upis kandidata primljenih u drugom upisnom roku je 10. i 11. septembra 2019. godine od 9 do 13 časova na Studentskoj službi Prirodno matematičkog fakulteta.