Према допису који нам је вечерас (15. марта 2020. године) упутио проф. др Бојан Тубић, помоћник министра просвете, а у складу са проглашеним ванредним стањем у Републици Србији, обавештавамо студенте да ће у наредном периоду бити организовано извођење наставе на даљину, односно на начин који не захтева физичко присуство студената на нашем факултету. У наредном периоду ће студенти бити обавештени о детаљима организације. Молимо вас да пратите редовно обавештења на сајту факултета и сајту департмана.

Рад стручних служби ће бити организован тако да буде присутан минималан број дежурних лица. Сва појашњења ће бити дата без физичког контакта, електронским путем. Адресе е-поште наставника и сарадника су доступне на сајту департмана, а запослених у Деканату на сајту факултета.