Природно-математички факултет, ове године опет организује акцију „Буди студент 1 дан“ за све ученике завршних година средњих школа, а са жељом да им пружи што више информација о академском животу.

Студенти и професори са ПМФ-а ће пријављене ђаке провести кроз занимљива предавања, интересантне вежбе, одвести на ручак у чувену студентску мензу, показаће им читаоницу, библиотеку, прошетаће кампусом…

Будући студенти ће моћи да „окусе“ студентски живот од 26. ФЕБРУАРА ДО 1. МАРТА, а за учешће у акцији је неопходно да се пријаве.

„Буди студент 1 дан“ ПМФ организује већ годинама и до сада је у овој акцији учествовало преко 1200 средњошколаца, одушевљених неформалном атмосфером у којој су сазнали све оно што их занима, а тиче се њиховог будућег академског живота.